neděle 25. prosince 2022

25.12.2022

 Krásné a poklidné vánoční svátky všem!


U nás rochu ve zmatcích, trochu v nemoci, ale i tak jsme si Štědrý den s dětmi užili dle možností. Stromeček máme letos opět v bílé, k tomu letos dokoupených pár ozdob ledově průhledných. Asi nemá moc smysl fotit, je víceméně stejný jako roky předešlé. Asi jsme se už usadili :-) 


V říjnu jsem nastoupila do nové práce, k tomu si přihodila večerní školu. Dvakrát týdně večer angličtina, dvakrát Agilní řízení. Do toho nám ČEZ potvrdil instalaci FVE a tepelného čerpadla. Byly dny, kdy jsem myslela, že už to nedám - ale vše jsme přestáli, panely panelují, fukar fouká, topení topí, elektrika svítí, angličtina pokračuje i v novém roce, a z Agilního řízení už mám certifikát. Ještě musím udělat mezinárodní zkoušky. Ufff. Těch se trochu bojím. Jo, a úspěšně jsem prošla zkušební dobou, takže od 1.1. 2023 jsem v novém trvalém pracovním poměru. Juchů. 


Je jasné, že v takovém zápřahu moc času na ruční práce nebylo. Dodělala jsem Zuzčinu punčochu s lamou, ale nestihla ušít. Tak až příští rok. 
Kamarádce jsem chtěla vyšít ozdoby na stromeček. Dodělala dnes, takže zase s křížkem po funuse, ale jsem připravena na vánoce příští.

No, a to je tak nějak všechno. Na příští dny mám v úkolníčku jediný záznam - vyléčit se. A pak se uvidí, jakého kostlivce vytáhnu a dotáhnu do konce. 

Na příští rok si nedávám žádný závazek. A také nemám žádné stavební plány (zatím). Jen bych chtěla dotáhnout tu zahradu kolem bazénu a záhonů, a opravit dílnu po montáži tepelného čerpadla. Ale tam jsem momentálně na bodu nula - aneb absolutně netuším, co s tím udělat, aby to bylo funkční a na pohled hezké. 

4 komentáře:

 1. Jani, přeji krásné svátky a doufám, že si teď chvilku odpočineš. Jsi skvělá!
  A gratuluju k nové práci! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Romano, moc děkuji, a i tobě a celé rodině krásné a poklidné vánoční svátky, a do nového roku všechno nej.

   Vymazat
 2. No panečku, máš toho naloženo pořád hromadu :-( ....tak snad už se to teď zlomí a budeš mít chvíli klidu. Ale i toho vyšitého máš pořád víc než já, takže v mých očích jsi nejvýkonnější z nejvýkonnějších, obzvlášť při tom zápřahu okolo. Ať se vám všem daří a ty jsi v nové práci spokojená. Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárko, děkuji za návštěvu :-) Sice mám možná víc vyšito, ale ty jsi určitě také nezahálela a činila se v jiném oboru. Děkuji za přání, a doufám, že se někdy zase potkáme. Snad se ještě poznáme...

   Vymazat

Děkuji za vaše komentáře! Jsou pro mne moc důležité. Jana

25.12.2022

 Krásné a poklidné vánoční svátky všem! U nás rochu ve zmatcích, trochu v nemoci, ale i tak jsme si Štědrý den s dětmi užili dle možností. S...