Přeskočit na hlavní obsah

Ocenění od srdce

Dnes mne v mailu překvapila informace od mé kamarádky Ivany, že se mám podívat k ní na blog - nahlédla jsem, a překvapením zalapala po dechu, abych se následně s dojetím rozplakala. Ivanka je moje dobrá duše, a věnovala mi nádherné ocenění - ocenění tohoto mého blogu.

V životě by mne nenapadlo, že tento můj pokus o zveřejnění mých "podivných" aktivit by mohl někoho bavit. Jsem moc ráda, že si našel pár čtenářů, a že se některé nicky objevují pravidelněji i v komentářích. Každý jeden mne velmi potěší a zahřeje u srdíčka. Možná i proto má toto ocenění tvar srdíčka...

Tímto ještě jednou moc a moc děkuji Ivance http://ivana-cross-stitch.blogspot.com za milá slova, která o mně napsala, a za toto ocenění.

Pravidla - nech odkaz na svém blogu na osobu, která Ti ocenění udělila. Vyber 5 blogů, které chceš ocenit. Tyto blogy nesmí mít víc jak 200 čtenářů - členů. Svým nominovaným blogům zanech ocenění na jejich blogu, aby věděli, že je chceš ocenit. Potom vyvěs ocenění na svém blogu.

S velkou zodpovědností a radostí jsem vybírala blogy, kterým toto ocenění pošlu dál. Jsou to tyto:

Janě http://pleasenthome.blogspot.com za blog, který mne vždy pohladí po duši a který velice ráda navštěvuji.

Ditě http://u-ditus.blogspot.com/, jejíž úžasné šité polštářky, andělky a hajánky nepřestávám obdivovat.

Adélce http://mimosa68.blogspot.com (tedy asi spíš její paničce) za to, že obě jsou.

Nykli http://nykli.blogspot.com/, jejíž příspěvky čtu s chutí nejen na jejím blogu, ale i na nejmenovaném diskuzním serveru.

Vlastičce http://sem-tam.blog.cz, kterou sleduji na obou jejích blozích s velkou radostí, jen občas nestíhám dopisovat komentáře, protože je neskutečně šikovná a činorodá.

Všem pěti moc děkuji za milé chvíle strávené nad jejich příspěvky.

Jana

Komentáře

 1. Janičko, i tobě moc a moc děkuju za toto krásné ocenění a moc si ho vážím :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Jani, moc Ti děkuji. Je to strašně milé, když ty moje nic moc fotky někoho osloví. Udělala jsi mi obrovskou radost.
  Hezký večer
  Jana

  OdpovědětVymazat
 3. Milá Jani.
  Velmi si vážím tohoto ocenění.
  Pravdou je, že pži otevření e-mailu jsem zprvu koukala jako překvapená nechápavá vráná ... a nakonec mě to velmi dojalo.
  Velmi jsi mě tím překvapila a udělala ohromnou radost :)

  Krásný den

  OdpovědětVymazat
 4. Jani, já ti taky zasílám srdíčko - za všechno - však víš. Jitka

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře! Jsou pro mne moc důležité. Jana

Populární příspěvky z tohoto blogu

28.1.2019

Deka Ledové květy pro Margarétku

Kolegovi v práci se nedávno narodila první dcerka, Margarétka. A když je to taková ledová princeznička, narozená v nejstudenějších měsících roku, hned mne napadly zbytky látek v ledově šedých, modrých a zelenkavých odstínech. Už dlouho jsem s nimi počítala na nějakou deku nebo jiný projekt, ale na velkou deku jich bylo málo, a na ubrus zase moc :-) A dětská deka pro miminko byla tak akorát. A když se objevila výzva od Moda Fabrics na společné šití Moda Love quilt ve třech velikostech, bylo rozhodnuto.Velikost z charmpacku byla plusmínusautobus vyhovující, ale 80 x 80 cm mi přišlo málo. Tak jsem přidala dvě bordurky, konec konců bílá i modrošedá mi zbyly, tak proč blok nezvětšit o kousek.Deka je podšitá zelenkavým fleesem. Je lehounká, a přitom teplá. Dá se použít do postýlky i do auta, jako přebalovací podložka u paní doktorky, nebo hrací na zem. Jak se bude hodit.Prošívání je jednoduché, do špiček kopírujících tvar. Hrála jsem si i se sešíváním - h…

10.12.2018

Zítra bude Zuzce patnáct let. Tak strašně rychle to uteklo. Z malého, ubrečeného miminka je velká, usměvavá slečna. Kde jsou všechny ty roky, co tu s ní jsme? Kam zmizel všechen ten čas? Jsem nesmírně ráda, že jí mám, i když za těch patnáct let byly i dny, kdy bych jí přetrhla na dvě malé do školky, ale které dítě nezazlobí, že :-)

No, a když patnáct let, tak jsem plánovala pořádný dar - deku. Však víte, tu srdcovou, červenou, kanafasovou. Top jsem dokončila včas, ale pak mne životní události semlely na fašírku, a patnácté narozeniny se blížily, a mně bylo jasné, že prošití a olemování se fakt v mém případě nekoná. Jenže po světě chodí andělé, a jednoho takového jsem potkala i já. Jen tak mezi řečí jsem se zmínila, že holt deka pro dcerku hotová nebude, ale co, máme před sebou spoustu dalších narozenin a svátků a jiných příležitostí. Nic jsem tím nemyslela, nic nečekala - a už vůbec ne nabídku - zabal to a pošli, já ti to proquiltuji.   Vím, že všechny quiltařky mají před vánoci napil…

9.9.2018

Týden školy za námi. U nás letos nic nového - kvarta a septima - známé tváře, známá škola, známá cesta. Jo, za rok to bude jiná - jeden maturita, druhá taneční. Ale letos ticho před bouřkou :-)

Doma celkem také nic nového - začalo poprchávat, zahrada se zazelenala, ovocné stromy znovu kvetou (jsem zvědavá, co budou dělat na jaře), dýně konečně znovu nasadily plody - snad stihnou aspoň trochu dozrát. Známí si odvezli dětský domeček, takže přemýšlím, co s vytvořenou mezerou - je třeba upravit keře kolem, které se tvarovaly dle domečku, uvažuji o dokoupení něčeho, co roste rychleji, aby se zakryl nečekaný průzor k nám do zahrady od sousedů - asi nějaký tavolník vyhraje, zlatých dešťů máme ve volně rostlém živém plotě až dost. Nebo nějaký panašovaný ptačí zob by mohl být fajn. Uvidím, na co narazím v zahradnictví.

Na terase kvetou ibišky jako o život. Konečně mám fotku i žlutého - no není nádherný?S novým školním rokem začal nový projekt - Sampler pro kamarádku - ze stránek Moniky Kolejo…