neděle 3. července 2011

1. července 2011

Dnes nepřidám žádnou fotografii - sice jsem něco málo vyšila, ale opravdu málo, takže to ani nestojí za foto.

Sešlo se hodně práce, děti končily školu a odjížděly na prázdniny, takže jsem neustále prala, žehlila, balila, měnila kufry (znáte to - jeden křičí: ten červený je můj!, druhý ječí: ale mně se to do toho modrého nevejde!, apod.). Ale úderem jedenácté hodiny 1. července jsem se stala na téměř dva týdny bezdětnou, leč pracující matkou, tak si to hodlám pořádně užít....

Hurá! Konečně volno! Jenom ta práce mi tu radost poněkud kalí, ale peníze jsou holt k životu nezbytné:-(

Takže vytahuji první dětský dárek, na kterém chci toto léto pracovat, a to výšivku Pipi Dlouhou Punčochu od firmy Lanarte:


Sadu jsem dostala před dvěma lety od kamarádek z Plzně. Já ráda vyšívám, a Zuzka miluje knihy a filmy o Pipi dlouhé punčoše - takže je to vlastně dárek pro nás obě.  V sadě je potištěná bavlna, příze na pořadačích, včetně jedné efektní zlaté, a černobílá předloha. Jak jsem dlouho nevyšívala, tak jsem zvědavá, jak se poperu s látkou, na kterou je třeba vyšívat přes dvě vlákna, která je navíc potištěná - uff, docela mám strach, věřte mi. Ale z obrázku bude mit Zuzka určitě obrovskou radost, takže jdu do boje a nehodlám se vzdát!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře! Jsou pro mne moc důležité. Jana