pátek 13. července 2012

13. července 2012

Nedávno jsem dokončila vyšívaný SAL. Na dovolenou jsem si ale s sebou brala novou výšivku, protože jsem se bála, že bych SAL dovyšila rychle, a co pak??? No, času moc nebylo, klidně jsem si ho mohla vzít...

Vytáhla jsem ze své skříňky jeden z trojice mořských obrázků, které mi přivezla kamarádka Ivanka z Ukrajiny. Sady jsou od firmy Čarivna Miť. Jejich součástí je barevná předloha na křídovém papíře, mulinky místní provenience (něco jako měkčí štupovačky, ale nepracuje se s nimi zase tak zle), jehla (pro mne kopyto, mám ráda slabé jehly) a látka kanavové struktury.

Co jsem stihla na dovolené u rodičů vyšít, to vidíte na obrázku. Nic moc. Ale aspoň jsem se ze středu dostala ke kraji s mušličkami, na které se těším ze všeho nejvíc.

K tomuto obrázku jsou do sady ještě další dva. Moc se těším, až je budu mít všechny tři vyšité, budou zarámované a pověšené v koupelně... Ale bude to asi trvat docela dlouho.

2 komentáře:

  1. No vidíš, už ses do něčeho pustila i bez mých "odborných" rad :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Jani, jsi šikovná!!! K vyšívání se už asi nedostanu. Teda, letos to asi fakt nebude. Vyšívám už dva roky jeden velmi jednoduchý obrázek a ne a ne jej dokončit. Třeba jej vezmu do klubu?! :-)
    SAL také vypadá krásně!!! Pak se pochlub obrázkem i v rámečku! :-)
    Jola

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře! Jsou pro mne moc důležité. Jana