neděle 13. ledna 2013

Hotový vánoční dáreček - Bucilla Summer HandBag

Hotová výšivka
Jak už jsem psala, v rámci vánočního kolotoče jsem dostala od Andrey (anca11) vánoční dáreček a v něm sadu na vyšívání Summer HandBag od firmy Bucilla. Hned mezi vánoci jsem se pustila do vyšívání. Přece si ten vánoční dáreček musím pořádně užít!
Před obšitím
Z počátečního nadšení, kdy vlastní taška byla vyšita razdvašup, jsem byla krutě probrána při vyšívání květů. Tolik čtvrt křížků jsem v životě nezažila. A že už jsem pár výšivek dokončila. Chvílemi jsem vše chtěla vzdát... Ale vzdát vánoční dárek? Nikdy! A tak jsem po chvilkách vytrvale propichovala tvrdou Aidu a přidělávala čtvrtkřížek za čtvrtkřížkem. Jupí! Nakonec bylo hotovo....


Ale nebylo všem dnům konec.... Začalo obšívání.


A opět květy mne vytrestaly - obšívat zhruba stejnou barvou - růžová na růžové - to bych chvílemi oříšek. Vyšila jsem tuhle čárku, nebo nevyšila? Jsem tady nebo někde úplně jinde? Každý jeden steh jsem pečlivě zaškrtávala v předloze, jinak bych se ztratila v růžové mlze... Nakonec jsem vydechla, oddechla, a musím říct - je to krásný obrázek!
Andrejko - moc děkuji! Děkuji za dáreček, za radost z vyšívání, z vědomí, že jsi mi věřila, že takovou výšivku dokážu - a já jí fakt dokázala! Děkuji, a jsem velkým dlužníkem.

5 komentářů:

 1. Ahoj, vůbec nejsi dlužníkem. Jsem ráda, že jsem Ti mohla udělat radost a o tvých vyšívacích schopnostech jsem nepochybovala ani na minutu. Máš to krásně vyšité a je to ještě hezčí než když to bylo zabalené.Andrea

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Jani! Máš to krásné!!! Sice nevím, co je to "čtvrtkřížek", ale věřím, že to bylo náročné :) Výsledek ale opravdu stojí za to! Měj se krásně, J.

  OdpovědětVymazat
 3. Čtvrtkřížky a obšívání? Ještě že jsem Anču nevyfasovala já :-)) Krásně ses s obrázkem poprala a vlastně ji ho vyloženě přeprala! Vypadá nádherně!

  OdpovědětVymazat
 4. Gratuluju, čtvrtkřížky taky nemusím, ale výsledek je opravdu krásný

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře! Jsou pro mne moc důležité. Jana