Přeskočit na hlavní obsah

Ocenění od srdce

Dnes mne v mailu překvapila informace od mé kamarádky Ivany, že se mám podívat k ní na blog - nahlédla jsem, a překvapením zalapala po dechu, abych se následně s dojetím rozplakala. Ivanka je moje dobrá duše, a věnovala mi nádherné ocenění - ocenění tohoto mého blogu.

V životě by mne nenapadlo, že tento můj pokus o zveřejnění mých "podivných" aktivit by mohl někoho bavit. Jsem moc ráda, že si našel pár čtenářů, a že se některé nicky objevují pravidelněji i v komentářích. Každý jeden mne velmi potěší a zahřeje u srdíčka. Možná i proto má toto ocenění tvar srdíčka...

Tímto ještě jednou moc a moc děkuji Ivance http://ivana-cross-stitch.blogspot.com za milá slova, která o mně napsala, a za toto ocenění.

Pravidla - nech odkaz na svém blogu na osobu, která Ti ocenění udělila. Vyber 5 blogů, které chceš ocenit. Tyto blogy nesmí mít víc jak 200 čtenářů - členů. Svým nominovaným blogům zanech ocenění na jejich blogu, aby věděli, že je chceš ocenit. Potom vyvěs ocenění na svém blogu.

S velkou zodpovědností a radostí jsem vybírala blogy, kterým toto ocenění pošlu dál. Jsou to tyto:

Janě http://pleasenthome.blogspot.com za blog, který mne vždy pohladí po duši a který velice ráda navštěvuji.

Ditě http://u-ditus.blogspot.com/, jejíž úžasné šité polštářky, andělky a hajánky nepřestávám obdivovat.

Adélce http://mimosa68.blogspot.com (tedy asi spíš její paničce) za to, že obě jsou.

Nykli http://nykli.blogspot.com/, jejíž příspěvky čtu s chutí nejen na jejím blogu, ale i na nejmenovaném diskuzním serveru.

Vlastičce http://sem-tam.blog.cz, kterou sleduji na obou jejích blozích s velkou radostí, jen občas nestíhám dopisovat komentáře, protože je neskutečně šikovná a činorodá.

Všem pěti moc děkuji za milé chvíle strávené nad jejich příspěvky.

Jana

Komentáře

 1. Janičko, i tobě moc a moc děkuju za toto krásné ocenění a moc si ho vážím :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Jani, moc Ti děkuji. Je to strašně milé, když ty moje nic moc fotky někoho osloví. Udělala jsi mi obrovskou radost.
  Hezký večer
  Jana

  OdpovědětVymazat
 3. Milá Jani.
  Velmi si vážím tohoto ocenění.
  Pravdou je, že pži otevření e-mailu jsem zprvu koukala jako překvapená nechápavá vráná ... a nakonec mě to velmi dojalo.
  Velmi jsi mě tím překvapila a udělala ohromnou radost :)

  Krásný den

  OdpovědětVymazat
 4. Jani, já ti taky zasílám srdíčko - za všechno - však víš. Jitka

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře! Jsou pro mne moc důležité. Jana

Populární příspěvky z tohoto blogu

27.1.2018

Pokračuji v červené dece z babiččina kanafasu. Původní bloky jsou dokončené.


Ale Zuzka usoudila, že je to malé, takže budu přidělávat dalších šest. Teď je otázka, jaké vzory tam dát...


Vyšila jsem srdíčka stonkovým stehem. Ať se trošku liší od té předchozí, modré. Tam byly jen obrysy. Modrou deku najdete tady.


Vlastně mne tak napadlo, že ta modrá byla poslední moje došitá PW deka. Reakce na mé tehdejší šití nebyly moc vlídné, a já od té doby nebyla schopná žádnou další deku dokončit. Mám tu několik ufounků v různém stádiu rozkladu, a protože jaksi nemládnu, tak jsem se rozhodla všechny dokončit, protože hotové deky snad mí dědicové nějak využijí, ale blokovou skládačku vyhodí tak leda to popelnice.  :-( Takže od poslední deky uplynulo přesně pět let. Děsné...


A samozřejmě - Aurinka musí pečlivě vše vyzkoušet - látky a stavebnice prý jsou super měkké, deka bude jistojistě "pro kočku". Teď jak si to přebrat, že?
11.3.2018

Včera večer jsem dokončila další stránku na HAEDce Hanging Ornaments od Sandry Kuck, číslo 28 ze 64. Tímto jsem oficiálně za polovinou obrazu. Kdyby vám ty počty nevycházely, tak poslední řada stran má jen pár řádků, takže sice píši, že výšivka je na 64 listů A4, ale ve skutečnosti bych měla počítat o osm méně.Jinak po mrazech minulý týden bylo tento víkend vysloveně jarní počasí. Které mi připomnělo, že je třeba začít myslet na léto - takže jsme se Zuzkou vysely rajčata, papriky, lilky, brokolice a další rostlinky, které nám, doufejme, budou dělat v létě radost svými plody.

Já nevydržela, a objednala k našim leknínům (kvetl zatím jenom jeden) fontánku, takže zase budeme mít malé vylepšení na terase. Už se těším, až zazimované květiny vystěhujeme z dílny, a já jí zase budu mít pro sebe... Do té doby už bych měla běhat jako srnka (pevně tomu věřím), tak to bude super.

PS: Asi jsem nakazila i Zuzku, protože ta si objednala semínka "živých kamenů". Tak jí budu držet pěsti, aby…

25.3.2018

Sundali mi sádru, chodím jenom o francouzské holi, protože ještě noha není úplně srostlá. Prý tak z jedné třetiny. Ale kvůli kotníku je to údajně takto lepší. Třikrát týdně rehabilitace - magnetoterapie a vířivka. Začíná mi chybět čas. A to mi ještě v noci na dnešek jednu hodinu sebrali díky přechodu na letní čas.

Takže je vidět, že ani na ruční práce není tolik času. Minulý víkend jsem vyzkoušela šití - pohnula jsem se Zuzčinou červenou dekou, ale celý týden to zůstalo ve stejném stavu.Ještě musím našít červeno-bílé rozdělovací bordurky mezi,a  po přeměření doplnit na finální bordurou na požadovanou velikost. Jenom se bojím, jestli budu mít dost materiálu. Toho kanafasu už zase tolik nemám :-( Omlouvám se za kvalitu fotek, ale na jedné noze se fotí blbě - a ten večer mne obě - nemocná i zdravá - bolely řádně. A deku pro příště fotit jedině fotoaparátem, ne jenom mobilem. Slibuji.

A protože se jaro hlásí, i když se to nezdá, vyseli jsme první semínka - rajčata, lilky, papriky, dýně. …